Aktuality

Ahojte Jestřábáci, schůze se z dneška překládá na zítra tj. středa 7.9. od 17,00 hod, ale POZOR!!! tentokrát se sejdeme dole na Jestřábí chýši, je tam potřeba dopít pivo, takže kdo by jste chtěl budeme tam již od 16,00 hod, takže při té příležitosti probereme pár drobností. Díky za účast.

Štěvo    06.09.2022 10:39

Ahoj lidi, jen připomínám, že od zítra tj. středa 31.9. máme každé odpoledne sraz na chýši ohledně příprav na "MOTOPÁRTY" sraz vždy od 16,00 hod, předem děkuji za každou ruku, která bude k dispozici.

Štěvo    30.08.2022 10:22

Ahojte Jestřábáci, svolávám na zítra tj. 23.8.2022 mimořádnou schůzi, sraz jako obvykle v 18,00 hod u Píšťalky, k projednání jediný bod a to příprava na motopárty, děkuji všem za účast

Štěvo    22.08.2022 10:20

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 25 členů.

Jméno Motorka Status
Helena Čermáková (babča) Člen klubu
Iveta Panochová (Ivča) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
4.10. Kristýna Krajniaková
20.10. Ladislav Kalina / Supák
24.10. Jaroslav Pavliš

Příští měsíc se narozeniny neslaví.

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

Jestřábí motopárty 11. ročník

Pátek reprodukovaná hudba - posezení při pivečku, sobota dopoledne individuální program možnost procházky nebo vyjížďky po okolí -dle nálady a potřeby jednotlivců, odpoledne v 13,00 hod vyjížďka - spanilá jízda, po návratu soutěže vystoupení kapel - kapely v jednání, neděle dospávání a odjezd, občerstvení zajištěno po celý den, od rána až do večera, možnost stanování v areálu, motorkáři a příznivci těšíme se na vás. POZOR!!! POZOR!!! změna v programu, bohužel nemůže vystoupit kapela Neodůvodnitelná lítost, jako adekvátní náhradu jsme sehnali kapelu: 2.1

Datum: 02.09.2022