Aktuality

Pro všechny členy klubu - jelikož se nám blíží termín naší motopárty je potřeba zabrat na přípravách, svolávám proto na sobotu 24.8. celodenní brigádu, sraz v 9,00 hod na Chýši. Těším se na hojnou účast.

Štěvo    22.08.2019 20:54

Všem členům klubu, u moku zlatavého nápoje v naší hospodě u "Píšťalky", padl návrh na kulturní vyžití členské základny. Jedná se o vystoupení s názvem "VYMÍTAČ" je to rocková opera, která se hraje v "ROCK OPEŘE" Praha a to 7. 11. 2019. takže vás žádám, kdo by jste měl zájem (nejprve z klubu, poté přespolní) se zúčastnit dejte mi co nejdříve vědět. Ohledně zamluvení lístků a dopravy.

Štěvo    19.08.2019 18:49

Pro členy motoklubu - v sobotu 30.3. od 16,00 hod se koná "U Píšťalky" výroční schůze motoklubu Jestřábí jezdci, kde zhodnotíme práci v uplynulém roce a naplánujeme akce v letošním roce - od 18,00 hod volná zábava - účast povinná - děkuji Števo

Štěvo    25.03.2019 21:12

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 26 členů.

Jméno Motorka Status
Miroslava Pančíková Jezdec čekatel
Miluše Lánská Jezdec čekatel

Narozeniny