Aktuality

Ahoj lidi, dnes jsme do klubu přijali nové členy a to: Milana a Jarču, jsme rádi, že si mezi nás našli cestu a přejeme jim hodně šťastných kilometrů a ať se jim mezi námi líbí, dále dávám na vědomí, že se budou doobjednávat mikiny a trika, kdo má zájem dejte mi vědět do konce tohoto týdne tj. 9.5.2021, díky

Štěvo    04.05.2021 20:51

Všem členům klubu 4.5. POZOR!!!!! je to v úterý od 18,00 hod u Píšťalky se koná schůze klubu, děkuji za účast - Števo

Štěvo    02.05.2021 20:12

Ahojte Jestřábáci, konečně nám povolili se shromažďovat, snad se tedy do pondělí 7.12. nic nezmění - člověk neví dne ani hodiny, jak se kdo tam nahoře vyspí a co na nás zas připraví, tak pokud náš všemi "milovaný" pejsek a pan ministr zdravotnictví - dá, tak se sejdeme v pondělí u Píšťalky na krátký seznamovací večírek (po dlouhé době od vyhlášení stanného práva), vezměte si sebou dobrou náladu a dlouhý peníze, měli by v pondělí přijít mikiny a trika, takže již teď se těším na hojnou účast, velký korona s vámi Stevo

Štěvo    04.12.2020 20:13

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 23 členů.

Jméno Motorka Status
Milan Zábranský (Zábroš) BOOM TRIKE - tříkola Jestřábí jezdec
Jarmila Lacinová (Jaruš) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
5.5. Jaroslav Kult / Šroubek

Narozeniny příští měsíc:
2.6. Roman Krajniak / Romík

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

Rocková noc

Přijďte si zařádit s naší už pomalu dvorní kapelou "Bez-Obav", kteří nás přijdou pobavit svoji muzikou a to do úplného vyčerpaní, sebou dobrou náladu a u nás jste vítáni, těšíme se na vás

Datum: 25.07.2020