Aktuality

Ahojte členové klubu, jen opět připomínám - máme zas další měsíc v zádeli a to signalizuje, že toto úterý tj. 5.10.2021 proběhne od 18,00 hodin u naší "Píšťalky" schůze klubu. Děkuji za účast.

Štěvo    03.10.2021 13:21

Ahojte motorkáři všech kubatur, už tady zase máme konec další sezóny, proto jako tradičně pořádáme takovou rozlučkovou vyjížďku na takové symbolické zakončení motto sezóny. Jelikož na tento víkend hlásí vcelku obstojné počásko, rozhodli jsme se tento víkend tj. 2.10.2021 uspořádat naše tradiční "Jestřábí zavírání silnic", kdo máte zájem prožít trochu neobyčejné sobotní odpoledne na dvou kolech, přijeďte ve 13,00 hod do Radvanic k hospodě u "Písťalky" odkud zhruba v tento čas vyrazíme na cca 100 km vyjížďku zpestřenou zajímavými zastávkami. Přijeďte k nám motorkářsky prožít jeden z posledních pěkných dní v tomto roce. Akce se v případě deště, nebo nepříznivého počasí překládá. děkuji všem a těšíme se na Vás.

Štěvo    28.09.2021 09:53

Na dnešní schůzi jsme do našich klubových řad, přijali novou členku a to Ivču Panochovou, na řadě akcí nám vypomáhala, takže ví, do čeho jde. Za všechny ti přeji, ať se ti mezi námi líbí.

Štěvo    07.09.2021 21:13

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 26 členů.

Jméno Motorka Status
Helena Čermáková (babča) Člen klubu
Iveta Panochová (Ivča) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
7.12. Jaroslava Šindlerová
9.12. Martin Krajniak / Mrca
12.12. Jarmila Lacinová / Jaruš
16.12. Vladimír Wonka / Šedivák

Narozeniny příští měsíc:
18.1. Mirek Krajniak / Miroša
29.1. Iveta Panochová / Ivča

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

"Jestřábí zavírání silnic"

Akce se koná jen za příznivého počasí, odjezd v danou dobu od hospody "U Píšťalky" - Radvanice

Datum: 02.10.2021