Aktuality

Zdravím členy klubu a připomínám, že tuto sobotu to je 28.5.2022 pořádáme Jestřábí dětský den, který proběhne od 14,00 hod, ale na přípravu se sejdeme již dopoledne v 10,00 hod na hale, občerstvení a oběd zajištěn, těším se na maximální účast a předem děkuji

Štěvo    25.05.2022 10:44

Ahoj všichni Jestřábáci, připomínám, že tuto sobotu tj. 14.5.2022 je brigoška na Jestřábí chýši, sraz je v 9,00 hod, občerstvení a oběd zajištěn, předem děkuji za hojnou účast

Štěvo    10.05.2022 08:45

Zdravím všechny vyznavače jedné stopy. Zima nám již odešla a začíná nám naše motorkářská sezóna. Proto si Vás všechny dovoluji pozvat na "Jestřábí otvírání silnic", které se uskuteční tuto sobotu což je 30.4. Sraz všech v hospodě u "Píšťalky" v Radvanicích. Odjezd na spanilku 13,00 hod. Budu se těšit, že nás podpoříte a přijede si s námi vychutnat ten nejlepší okamžik v roce a tím je otvírání sezóny. Předem díky za účast.

Štěvo    24.04.2022 16:12

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 26 členů.

Jméno Motorka Status
Helena Čermáková (babča) Člen klubu
Iveta Panochová (Ivča) Člen klubu

Narozeniny