Aktuality

Pro členy klubu - vím, že nám schůze vychází až na 7.10. je ale potřeba řešit pár urgentních věcí, proto si prosím udělejte čas již tohle pondělí tzn. 30.9. v 18,00 hod na obvyklém místě, dáme pokec, předem díky za účast

Štěvo    27.09.2019 19:22

Takže vážení přátelé dnešním dnem se dá říci, že to nejnapínavější, to nejdramatičtější z nás spadlo. Sice to zúčtování mohlo dopadnout lépe a určitě by dopadlo, kdyby počasí bylo příznivější, protože indicie, že účast bude velká, byly evidentní. Dopadlo to tak, jak to dopadlo, ale chtěl bych vám všem, kteří jste se na tom podíleli moc poděkovat. Přiznám se, že jsem byl velice překvapený nadšením a zápalem lidí, kteří se kolem toho angažovali. Někdo více někdo méně, každý dle svých možností. Odvedli jste kus pořádné práce - jenom doufám, že to zas někdo nepodupe a neobrátí to proti nám - jak je dobrým zvykem. Volím tuto formu poděkování, protože se netýká jen členů klubu, ale i ostatních, kteří přišli a aktivně přiložili ruce k práci. Ještě jednou velké díky.

Štěvo    10.09.2019 21:07

Na schůzi jsme se dohodli, že do konce týdne tj. včetně pátku, se budeme cca od 16,00 hodiny scházet u "Jestřábí chýše" v rámci příprav na motopárty, každá pomocná ruka vítána - práce je přímo nad hlavu a pátek se nám nezadržitelně blíží, takže děkuji za hojnou účast.

Štěvo    03.09.2019 21:17

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 27 členů.

Jméno Motorka Status
Miluše Lánská Jezdec čekatel
Alena Holzbachová Jezdec čekatel

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
4.10. Kristýna Krajniaková
20.10. Ladislav Kalina / Supák
24.10. Jaroslav Pavliš

Příští měsíc se narozeniny neslaví.

Jestřábí turnaj v prší

Již devátý ročník o putovní pohár, od 16,30 hod prezentace, začátek turnaje od 17,00 hod, pozor - omezený počet hráčů, diváci a fanoušci vítáni

Datum: 16.11.2019
Čas: 16:30