Aktuality

Ahojte všichni milovníci jedné stopy a tříkolkáři, víme že se každý víkend někde něco děje, proto je nemožné zvolit termín akce, tak aby jsme si navzájem s ostatními kluby nelezli takzvaně do zelí, proto jsme se rozhodli udělat "Jestřábí otvírání silnic" 27.4.2024 ve 13 hod - odjezd na spanilku od "Jestřábí chýše", tak doufáme, že se ukážete a přijedete tu letošní sezónu otevřít s námi, srdečně vás zveme a budeme se těšit.

Štěvo    03.04.2024 17:29

POZOR!!! POZOR!!! - změna v termínu akce - NA SKŮTRU DO PEKLA - jelikož na tuto sobotu tj. 5.8.2023 předpovídají psí počasí přetahujeme termín, konání tohoto výletu na 20.8.2023 - pozor je to neděle, čas a místo zůstávají stejné, tak snad to tentokrát dopadne, díky za pochopení, měl by to být výlet a né utrpení

Štěvo    03.08.2023 21:59

Ahoj Jestřábí jezdci, chtěl bych vás upozornit, že naše schůze tentokrát proběhne již zítra t.j. 31.1. jelikož musíme vyřešit pár věcí na které by bylo příští týden již pozdě, díky a těším se na hojnou účast, začátek schůze jako obvykle od 18,00 hod na obvyklém místě

Štěvo    30.01.2023 12:44

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 23 členů.

Jméno Motorka Status
Tomáš Němec (Tom) Honda Crosstovrer VFR 1200X Jestřábí jezdec
Dita Rýdlová (Dituš) Jestřábí jezdec

Narozeniny