Aktuality

Ahojte lidičky, jen připomínám, jak jsme se dohodli na schůzi, zítra tj. 18.7. od 9,00 hod se brigádničí na přípravu zábavy, při nesplnění zadaných úkolů se bude pokračovat v neděli od 10.00 hod, pokud by se něco změnilo na neděli, budu včas informovat, předem děkuji všem za účast, občerstvení a jídlo zajištěno

Štěvo    17.07.2020 16:29

Ahojte, všichni klubový lidičky. Vím, že jsou parlamentní prázdniny a řekli jsme si, že si o prázdninových měsících, dáme pohov od schůzí, ale je potřeba probrat důležitou věc. Tak kdo má nohy a ruce a není na dovolený, udělejte si dnes v 18,00 hod chvilku a přijďte do hospůdky k "Píšťalce" - hodíme řeč - díky Štěvo

Štěvo    06.07.2020 10:15

Ahoj, všem členům z klubu, na schůzi z kraje měsíce, jsme se domluvili, že si 20.6.2020 uděláme takovou náhradní výročku, takže upřesním v daný termín 20.6.2020 v 16,00 hod sraz všech členů klubu v naší hospodě "U Píšťalky", sebou dobrou náladu a partnera nebo partnerku, vše ostatní k všeobecné pohodě bude zajištěno.

Štěvo    11.06.2020 15:36

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 27 členů.

Jméno Motorka Status
Miluše Lánská Jezdec čekatel
Alena Holzbachová Jezdec čekatel

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
16.8. Štefan Krajniak / Štěvo

Narozeniny příští měsíc:
20.9. Jan Pančík / Panča
24.9. Miluše Lánská
29.9. Martin Novotný / Ervín

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

Rocková noc

Přijďte si zařádit s naší už pomalu dvorní kapelou "Bez-Obav", kteří nás přijdou pobavit svoji muzikou a to do úplného vyčerpaní, sebou dobrou náladu a u nás jste vítáni, těšíme se na vás

Datum: 25.07.2020