Aktuality

Zdravím všechny motorkáře - nejen klubové, na sobotu nám hlásí vcelku letní počasí, tak jsme se dohodli, že bychom si před výročkou mohli udělat žízeň, takovou kratší vyjížďkou po nedalekém okolí, kdo by měl zájem, samozřejmě i z našich kamarádů - srážíme se ve 13,00 hod v Radvanicích u naší motorkářské knajpy "U Píšťalky", takže ve 13,00 odjezd, budu se těšit

Štěvo    03.06.2021 20:22

Pro členy klubu - jen upřesňuji a připomínám toto úterý tj. 2.6. odpadá schůze klubu, jelikož máme v sobotu 5.6. výroční členskou schůzi a to od 16,00 hod v hospodě u Píšťalky, tak nezapomeňte, pokud bude příznivé počasí, dali bychom si třeba před výročkou takovou menší vyjížďku na žízeň, ale to si ještě v průběhu týdne upřesníme, večer po schůzi cca od 18,00 hod volná zábava pro členy a ostatní příznivce klubu, předem děkuji za hojnou účast a budu se těšit, občerstvení zajištěno

Štěvo    30.05.2021 11:29

Opět vás všechny klubový zdravím, do třetice všeho dobrého - je potřeba ještě přiložit ruku k dílu a to tuto sobotu tj. 29.5.2021 znovu sraz v 9 hod na hale - uvítám každou pomocnou ruku, jak drsnou, tak i něžnou. Předem děkuji, občerstvení zajištěno, budu se těšit

Štěvo    26.05.2021 16:29

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 25 členů.

Jméno Motorka Status
Martin Krajniak (Mrca) Honda VTX 1800 Jestřábí jezdec
Helena Čermáková (babča) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
2.6. Roman Krajniak / Romík

Narozeniny příští měsíc:
11.7. Lukáš Krajniak / Brichta
25.7. Marcela Krajniaková / Marci
25.7. Hana Zubričanová

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

Rocková noc

Přijďte si zařádit s naší už pomalu dvorní kapelou "Bez-Obav", kteří nás přijdou pobavit svoji muzikou a to do úplného vyčerpaní, sebou dobrou náladu a u nás jste vítáni, těšíme se na vás

Datum: 25.07.2020