Aktuality

Ahoj lidi, jak z klubu, tak mimo klub, ten prodloužený víkend bude tedy v termínu 12. - 15.8. to už je více méně rozhodnuto, takže dávám čas na rozhodnutí do této neděle tj. 11.7. a pak to uzavírám a objednávám pokoje, kdo se dodatečně rozhoupe, asi není problém, ale bude to pod stan, takže kdo máte jasno ozvěte se do daného termínu, pojede i auto, takže mohou jet i nemotorkáři, zatím díky a užívejte dovolené a letní dny

Štěvo    08.07.2021 20:07

Ahojte Jestřábáci, vím že je čas prázdnin a dovolených, ale i přesto bych potřeboval abychom se sešli na krátký pokec a to tuto středu tj. 7.7.2021 od 17,00 hod sraz v naší hospůdce u "Píšťalky", předem všem děkuji za účast.

Štěvo    05.07.2021 08:43

Ahojte všichni lidi od motorek a naši příznivci - jako každý rok (pokud zrovna není pandemie) připravuji na léto tzv. prodloužený víkend. Letos dávám do placu dva termíny a to v srpnu a jednalo by se 12 - 15. srpen nebo 19 - 22. srpen a místo, které jsem vybral na prodloužený víkend - penzion chata "NA MLÝNĚ" obec Skály - Horní Město - Jeseníky. Internetové stránky www.chatanamlyne.cz nebo www.road-adventure.cz. Dejte vědět CO NEJDŘÍVE !!!! kdo by jste měl zájem i nemotorkáři abychom to co nejdříve zabukovali termín. Díky moc.

Štěvo    28.06.2021 21:46

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 25 členů.

Jméno Motorka Status
Martin Krajniak (Mrca) Honda VTX 1800 Jestřábí jezdec
Helena Čermáková (babča) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
13.8. Václav Šmída / Véna
16.8. Štefan Krajniak / Štěvo

Narozeniny příští měsíc:
20.9. Jan Pančík / Panča
29.9. Martin Novotný / Ervín

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

Rocková noc

Přijďte si zařádit s naší už pomalu dvorní kapelou "Bez-Obav", kteří nás přijdou pobavit svoji muzikou a to do úplného vyčerpaní, sebou dobrou náladu a u nás jste vítáni, těšíme se na vás

Datum: 25.07.2020