Aktuality

Na dnešní schůzi jsme do našich klubových řad, přijali novou členku a to Ivču Panochovou, na řadě akcí nám vypomáhala, takže ví, do čeho jde. Za všechny ti přeji, ať se ti mezi námi líbí.

Štěvo    07.09.2021 21:13

Ahojte klubový, jenom připomínám, že je zítra tj. 7.9.2021 schůze klubu, opět v hospodě u "Píšťalky" a to od 18,00 hod, budu se těšit na vaši účast, díky

Štěvo    06.09.2021 17:16

Ahoj lidičky z klubu, zítra tj. 17.8.2021 v 17,00 hod si uděláme mimořádnou schůzi, jako tradičně u Píšťalky v hospodě, těším se na hojnou účast

Štěvo    16.08.2021 09:00

Najdete nás i na Facebooku.

O klubu

Všechno to začalo v roce 2005, kdy se nás hrstka motorkářských nadšenců,dá se říci po telefonu sjížděla na sobotní nebo nedělní projížďky po okolí. Postupem času se k nám přidávali motorkáři z okolí, jindy jsme se naopak mi svezli s jinými motokluby. Při těchto vyjížďkách a setkáních jsme tak trochu přičichli k životu a organizaci těchto klubů a tiše jsme záviděli. Rok od roku (né-li měsíc od měsíce) i u nás v Radvanicích přibývali motorky a tím i zájemci o projížďky po okolí. Tak jak jsme se scházeli v čím dál větším počtu, tím více mezi námi vyvstávala otázka založit či nezaložit založit motoklub?

Koncem roku 2007 už tato potřeba založit motoklub byla tak silná, že jsme řekli "ano" uděláme vše proto, aby parta nadšenců pro dvě kola měla nějaký název a klubovnu. Začali jsme shánět nějaký kousek prostoru, kde bychom se mohli scházet a nerušeně pohovořit o svých zážitcích z cest na našich miláčcích. Bohužel jsme střední obec a míst, která by byla volná a vyhovovala našim představám je zde málo a ke všemu jsou už obsazená.

V roce 2008 na jaře jsme si řekli, že klubovna není všechno a že možná se na nás štěstí usměje někdy v blízké budoucnosti. Nehledě na to, že se nemáme kde scházet jsme se rozhodli to jednou pro vždy rozseknou a založit motoklub. Vzali jsme za vděk místní hospůdkou, kde se můžeme scházet, tak trochu pokecat a naplánovat další akce. Na první schůzce, která byla 12.dubna 2008 se nás sešlo šestnáct motorkářů a příznivců motorek jsme založili a schválili stanovy motoklubu s názvem: "Jestřábí jezdci"který vznikl z názvu Jestřebích hor z jehož podhůří a okolí všichni zakládající členové pochází.

Členové klubu

V současné době má klub 26 členů.

Jméno Motorka Status
Helena Čermáková (babča) Člen klubu
Iveta Panochová (Ivča) Člen klubu

Narozeniny

Tento měsíc má narozeniny:
20.9. Jan Pančík / Panča
29.9. Martin Novotný / Ervín

Narozeniny příští měsíc:
4.10. Kristýna Krajniaková
20.10. Ladislav Kalina / Supák
24.10. Jaroslav Pavliš

Nejsou naplánované žádné akce.

Poslední proběhlá akce

SKÚTREM NA JEŠTĚD A ZPĚT

Určeno pro všechny milovníky jednostopých vozidel do obsahu 250 cm3 - skútraři vítáni,

Datum: 04.09.2021